*Все для студентов - скачать Рефераты, курсовые, дипломные работы » » Життя Адольфа Гітлера

**

Життя Адольфа Гітлера

Текст:
20 квітня 1996р. в світі відмічалась 107-ма річниця від дня народження маньяка, який носив в собі ідеї завоювання всього світу-Адольфа Гітлера. 30 квітня виповнюється 51 рік з моменту його самовбивства. Багато говорять, якою великою людиною був Гітлер. Але яким був цей “великий” душогуб в житті та побуті.
Маловідомі факти з життя Адольфа Гітлера .
В юності Гітлер дуже бідував, але ніколи не працював і не знав, що таке зарплата. Iноді отримував трохи грошей з дому і тоді ходив по віденським музеям, годинами просиджував в бібліотеках, відвідував оперу, коли ставили Вагнера. Оперу Вагнера “Трістана та Iзольду” Гітлер слухав не меньше 30 раз. Коли ж джерело грошей з дому вичерпалось, він намагався малювати невеликі акварелі з видом вулиць Відня.Спочатку вдавалось погано, але поступово він набив руку, і його роботи почали купляти. Правда, сам Гітлер не займався збуванням картин. За нього це робив колега по нічліжці по фамілії Ханіш.
Першу світову війну Гітлер зустрів із захопленням. Він, не гаючи часу, подав заяву для зарахування його на військову службу і відправився на фронт. Свої обов'язки по доставці донесень та наказів з передової лінії в штаб виконував з якимось натхненням, був замічений начальством і одержав Залізний хрест.
Після війни в Німеччині він знову бідував, і лише заняття політикою дозволило йому трохи поповнити свій тонкий гаманець з партійної каси. Гітлер не отримав вищої освіти і писав з помилками. Наприклад, він так і не запам'ятав, як правильно писати слова “театр” та “ідея”. Але він багато читав, і, володіючи феноменальною пам'яттю, зумів в значнтй мірі наздогнати пропущене.
Але з вихованням, манерами та розмовою справа була значно гіршою. В гості він приходив з нагайкою та пістолетом в кобурі, демонстративно вішав їх в коридорі, прагнучи тім самим показати себе визначною людиною, яка виконує якісь секретні функції.
Одівався Гітлер без смаку, майже як клоун в цирку. В 20-ті роки його доволі часто бачили в поношеному піджачку, жовтих черевиках та з рюкзаком за спиною. Його ніхто не бачив напіводітим чи в плавках. Гітлер, правда, бував на пляжі разом зі своєю племіннецею Гелі Раубал (а пізніше і з Євою Браун), але ніколи на пляжі не роздівався. Він відмовив пропозицію навчиіи його танцювати вальс, заявляючи, що для державного діяча це не личить державному діячу.
З юних років Гітлер плекав мету свого життя-добитися того, щоб бути на вершині влади. Саме з цієї причини Гітлер всіляко уникав фотографів, так як боявся, що фотограф може випадково сфотографувати його в смішній чи кумедній позі, і в майбутньму, коли він, Гітлер буде займати високу державну посаду, стане його шантажувати. Вже пізніше, будучи керівником нацистської партії, Гітлер заборонив які б це не були публікації про йог особисте життя. Всіх рідних буквально гнав від себе, а рідну сестру Паулу заставив змінити прізвище на Вольф.
Гітлер був надзвичайно чистоплотним. Одержавши владу, він по два-три раза в день приймав ванни. Він дуже боявся захворіти, але не давав себе обстежувати, так як не хотів роздіватись навіть перед лікарем.
З 1931 року Гітлер перейшов на вегетаріанське харчування. Його їжа-овочеві супи, каші, салати-була дуже простою. Їв він швидко, майже не жуючи. Після їди чи стакану води часто витирав губу тильною стороною правої руки, хоча на столі біля його прибору завжди лежала салфетка...
Ще в молоді роки він дуже любив тістечкка з кремом. В майбутньому, одержавши можливість задовольняти свою пристрасть до солодкого, він з’їдав дуже багато тістечок. В стакан чаю завжди клав не менше семи ложечок цукру. Якось Гітлер признався вдові композитора Вагнера, що з'їдає в день кілограм шоколаду. Не пив алкогольних напоїв, не палив і забороняв палити в своїй присутності.
Фюрер був “совою”. Так як і Сталін, він лягав спати на світанку і спав до 11 години ранку. До цього часу камердинер клав свіжі газети на стілець, який стояв біля дверей. В 11 годині двері відкривались рівно на стільки, щоб можна було просунути руку за газетами. Після чого вона захлопувалась і закривалась на ключ. Одівався Гітлер сам, без допомоги камердинера. Iноді він вимагав, щоб камердинер за дверима засікав час початку одівання і по крику фюрера:“Готовий”-зупиняв секундомір. Гітлеру дуже подобалось, якщо в якийсь день йому вдавалось побити власний рекорд. Про паталогічний антисемітизм Гітлера ходили анекдоти. Коли Рібентроп вернувся з Москви після підписання злощасного договору 1939р., Гітлеру показали фотографії моментів підписання договору. З потужним збільшуваним склом в руці фюрер довго розглядав форму вух Сталіна. Гробова тиша тягнулась досить таки довго-всі присутні знаходились в напруженному очікуванні вердикта Гітлера. Накінець він відклав лупу і з відчуттям полегшеності вимовив:“Ні, він не єврей!”.
Гітлер боявся замахів. Багато звартало увагу на те, як фюрер дивно одягає свою фуражку. Але не всі знали, що фуражка фюрера була виготовлена з тонкої, дуже міцної сталі, обтягнутої матеріалом, і захищала голову краще,ніж каска.
Фюрер уникав польотів на літаках. Переважно він користувався автомобілем або спеціальним поїздом з 15 вагонів. Цей поїзд, до речі, чомусь називався “Америка”.
Фюрер любив дарувати своїм дамам великі букети квітів і дорогі прикраси. Він користувався успіхом у жінок. Дві з них на підгрунті ревнощів закінчили життя самогубством, а Єва Браун двічі намагалась піти з життя, але безуспішно. Лише в третій раз їй це вдалось-разом з Гітлером, за день до захоплення Берліну...

Тип файла: doc
Язык файла: Украинский

Скачать файл: Життя Адольфа Гітлера бесплатно

zhittya_adolfa_gtler.doc [31 Kb] (cкачиваний: 57)
Скачать: zhittya_adolfa_gtler.doc
Загрузил(а): Ksyusha
Скачали: 57
Размер: 31 Kb
Дата: 8-04-2013, 08:51
Формат файла: docОставить

Отзывы о работеНавигация


Оформление работ

  • Оформление рефератов
  • Правила оформления реферата
  • Оформление ссылок реферата

  • Интересное