*Все для студентов - скачать Рефераты, курсовые, дипломные работы » Разное

**

Розробка серії моделей жіночої блузи в умовах підприємства „УКАМ Мода”

Під час проходження практики на підприємстві „УКАМ Мода” нам була надана інформація, о виробах, які відшивали на цей момент. Відпрацював одержану інформацію проаналізував асортимент. Була вибрана за базову основу модель № 7415.
Блуза 2 повної групи, гладкофарбований 100% льон. Подовженна блуза прямого силуету, центральна бокова наскрізна застібка на 5 ґудзиків. З втаєним рукавом на пришивній манжеті.
Спінка на кокетці з двома м’якими складками.
По боковим зрізам розташовані розрізи по 17 см.
Відкладний комір. По відмету та кінцям коміра, бортам, низу блузи, по манжету, й окату рукава прокладена оздоблювальна строчка на 6 мм.
Базова блуза 48 розміру. [додаток 1].
Для базової форми характерна досконала перевірена в виробництві конструкція з оптимальним значенням загальних параметрів. Досконала конструкція забезпечує високу якість посадки одягу на фігурі, а також технологічна та економічна.
Базова модель володіє основними властивостями:
- гармонічно зв’язана цілісність, заснована на стабільності, та єдинстві составних елементів в часі;
- відносно стійкі співвідношення часток протягом довгого часу;
- наявність певного устрою, відбиття наукового, технічного та естетичного рівня життя суспільства;
- єдність лежачих в її основі принципів зв’язку між частками системи по геометричному виду форми, конструктивними та силуетними лініями, пропорціональному та ритмічному рос положенню часток та їх симетрії, розподілу кольорових мас, матеріалу, фактурі та характеру декору.

Преса західної України між світовими війнами

Історія становлення преси Галичини до 1 листопада 1918 р. і відразу після нього, тобто історія преси Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР), і в тому числі преси Українських січових стрільців - так повно і переконливо викладено спочатку А. Животко в його “Історії української преси” мюнхенського видання та сучасним львівським вченим І. Крупським в монографії “Національно-патріотична журналістика України (Друга половина ХІХ - перша чверть ХХ ст.)”, що нема потреби повторювати тут викладений ними надзвичайно цікавий матеріал.

СЕЛЯНСЬКА ПРЕСА ГАЛИЧИНИ
Припинення війни на території Польщі і встановлення державного кордону між “Совдепією”, як тоді казали, тобто Українською соціалістичною радянською республікою, і Польщею по річці Збруч - означало встановлення миру й початок повоєнного життя. Від 1923 р. західноукраїнські галицькі землі рішенням держав-переможниць у І світовій війні відійшли до Польщі. На них відновилася і, попри спротив польських влад, почала активно розвиватися українська преса.
Східна Галичина останні сто років була подвійною колонією, перебуваючи водночас під цісарською владою австро-угорської імперії та під місцевим порядкуванням польських панів. Економічно нерозвинена, вона являла собою сільськогосподарські райони, які не можна було порівняти з районом, скажімо, Лодзі, де було багато фабрик з численним і розвиненим пролетаріатом. Вона відрізнялася в етнічному плані й від західної Галичини, де жили здебільшого поляки і де метрополія виділяла набагато більше коштів на освіту, культуру тощо.
Населення західної України і, зокрема, Галичини було переважно сільським, це були землероби й вівчари-гуцули з верховин, а українська інтелігенція була представлена священиками, вчителями початкових шкіл, діячами культури, досить нечисленними. Це й була аудиторія, на яку українська преса повинна була працювати в першу чергу.


Навигация


Оформление работ

  • Оформление рефератов
  • Правила оформления реферата
  • Оформление ссылок реферата

  • Интересное