*Реферати, курсові, дипломні роботи » Диплом » Розробка серії моделей жіночої блузи в умовах підприємства „УКАМ Мода”

**

Диплом Розробка серії моделей жіночої блузи в умовах підприємства „УКАМ Мода”

Текст:
Під час проходження практики на підприємстві „УКАМ Мода” нам була надана інформація, о виробах, які відшивали на цей момент. Відпрацював одержану інформацію проаналізував асортимент. Була вибрана за базову основу модель № 7415.
Блуза 2 повної групи, гладкофарбований 100% льон. Подовженна блуза прямого силуету, центральна бокова наскрізна застібка на 5 ґудзиків. З втаєним рукавом на пришивній манжеті.
Спінка на кокетці з двома м’якими складками.
По боковим зрізам розташовані розрізи по 17 см.
Відкладний комір. По відмету та кінцям коміра, бортам, низу блузи, по манжету, й окату рукава прокладена оздоблювальна строчка на 6 мм.
Базова блуза 48 розміру. [додаток 1].
Для базової форми характерна досконала перевірена в виробництві конструкція з оптимальним значенням загальних параметрів. Досконала конструкція забезпечує високу якість посадки одягу на фігурі, а також технологічна та економічна.
Базова модель володіє основними властивостями:
- гармонічно зв’язана цілісність, заснована на стабільності, та єдинстві составних елементів в часі;
- відносно стійкі співвідношення часток протягом довгого часу;
- наявність певного устрою, відбиття наукового, технічного та естетичного рівня життя суспільства;
- єдність лежачих в її основі принципів зв’язку між частками системи по геометричному виду форми, конструктивними та силуетними лініями, пропорціональному та ритмічному рос положенню часток та їх симетрії, розподілу кольорових мас, матеріалу, фактурі та характеру декору.

Розробка серії моделей.
Згідно з завданням була розроблена на основі базової моделі серія ескізів в стилі „Сафарі”. При розробці серії ескізів, орієнтуючись на перспективну моду, були ураховані ряд принципів, які також є об’єктивною основою для оцінки якості промислових виробів:
а) принцип формування унітарних якостей (унітарна конструкція) – ергономічність (взаємодія між речами та людяною – зручність, пристосовність до людському організму та тілу, простота конструкції, яка забезпечує легкість проводження), економічність (відповідність, раціональне використання матеріалу), технологічність (вибір раціональних способів обробки, обладнання), конструктивність (взаємодія), конструкції та порилів просторовий організації матеріалу, прагнення до відповідності прийомів просторовій організації робочій функції);
б) принцип формування естетичних якостей (художнього формоутворення) - образність (відповідність форми художнього складу), комуникатівність (відповідність форми духовним можливостям та потребам людини), пластичність (взаємодія форми з матеріалом), технічність (взаємодія форми з технологією), організованість (взаємодія форми з методами просторовій організації матеріалу, композицією).
в) принцип злиття двох якостей специфічних для художнього проектування – змістовність (єдність утилітарних та естетичних функцій), тектоничність (єдність конструкції та форми).
Утилітарні якості включають в себе відповідні моделі назначено (фоунеції), а також сезону, відповідно типу людини, його ристування, раціональність і цілісообразність використання визначного призначення, сезону для людей, визначеной віковой групи, різноманітність, оптимальність технологічних способів обробки та застосованого при цьому обладнання.
Художньо – естетичні якості моделей включають в себе ступінь відповідності та созвуччя моделей часу.
Цілісність організації моделей досягалось з допомогою властивостей та засобів композиції – це взаємодія з людиною, соразмірність частин між собою та ціми, ритмічний зв’язок окремих частин правілни вибір кольорових рішень, органічність введення декору.
Орієнтуючись на базові форми і конструктивні основи, різноманітність була досягненна по двум напрямам. Серія моделей створювалась на єдиній базовій формі та конструктивній основі при незмінному положенні балансових крапок пілочки і спінки, постійних лініях – перетину та спряження вузлів попереднього перетину. В першому випадку різноманітність моделей було досягненно за рахунок слідуючи засобів.
Введення та поверхність формами одягу різноманітних накладних деталей – кишень. Клапанів, погонів, шлівок, поясів, накладних кокеток – різноманітних по величині та формі.
Другий напрямок. Користується однією і тією же базовою формою і конструктивній основі, різноманітність була досягненна за рахунок внутрішніх членувань різноманітних горизонтальних та вертикальних ліній, не змінюючи базову форму я варірую з довжиною рукава [спісок літератури п.1.].
Серія ескізів складається з 10 моделей, виконаних в різноманітних техніках імітуючи фактуру тканини:
- ізат;
- акварель;
- колаж з тканини піску та кофе;
барельєф з допомогою виліплювання з пластиліну.

Тип файлу:
Мова файлу:

Скачати Диплом: Розробка серії моделей жіночої блузи в умовах підприємства „УКАМ Мода” безкоштовно

Скачати: rozrobka_seryi_model.doc
Завантажив(ла): Ksyusha
Скачали: 14
Розмір: 81.5 Kb
Дата: 3-04-2013, 15:22
Формат файлу: docЗалишити

Відгуки про Дипломну роботу


Популярні роботи

РефератиКурсовіДипломні
Навігація


Оформлення робіт

  • Оформлення рефератів
  • Правила оформлення реферату
  • Оформлення посилань реферату

  • Цікаве