*Реферати, курсові, дипломні роботи

**

Реалізація ідеї арифметичного кодування

Арифметичне кодування є одним з перспективних методів стиску інформації, та, в деякому розумінні, її шифрування. Це кодування дозволяє пакувати символи вхідного алфавіту за умови, що розподіл частот цих символів відомий. Концепція методу була розроблена Еліасом в 60-х роках. Після цього метод був суттєво розвинутий та вдосконалений. Арифметичне кодування є оптимальним, досягає теоретичної границі ступеня стиску, - ентропії вхідного потоку.

Дипломні роботи: як знайти ідеальний матеріал для вашої наукової роботи

Пошук ідеальної дипломної роботи може стати справжнім випробуванням для студентів. На щастя, існують онлайн-ресурси, які пропонують можливість безкоштовно завантажити якісні наукові матеріали. Одним з таких ресурсів є веб-сайт referat.nalench.com/diplom/.

Знайти ідеальний матеріал для написання дипломної роботи - це важливе завдання, яке може викликати неабиякі емоції. Ми готові допомогти вам з цим! Відкрийте двері до світу знань та можливостей разом з нами. Наші рекомендації допоможуть вам знайти той самий ідеальний матеріал, який надихне вас на створення найкращої наукової роботи. Вперед до нових знань та досягнень!

Реферати з Педагогіки на українській мові

Пропонуємо нашу підбірку 64 рефератів з Педагогіки, всі ці роботи виконані українською мовою студентами різних ВНЗ. Дані реферати по педагогіці можете скачати з нашого сайту Referat.Nalench.com абсолютно безкоштовно без затримки та переходу на файлообмінники.

Реферати з Логіки українською мовою

Пребставляємо вашій увазі чудову підбірку рефератів з Логіки, всі ці роботи виконані тільки на українській мові. Дані реферати по логіці можна скачати безкоштовно з нашого сайту Referat.Nalench.com без затримки та переходу на файлообмінники.

Реферати з Всесвітньої історії українською мовою

Пребставляємо вашій увазі підбірку рефератів з Всесвітньої Історії, які виконані українською мовою. Їх можна скачати з даного сайту referat.nalench.com без затримки та переходу на файло обмінники. Сподіваємся, що дана інформація допоможе вам у підготовці матеріалу в успішній його здачі та захисті.

Визвольна війна під проводом Богдана Хмельницького

Причини визвольної війни полягають в глибокому минулому, спробуємо їх розглянути.
Як відомо, Київська Русь втратила свою державність через татаро-монгольську навалу. Але північні території, такі як Новгород та Прибалтика залишились поза цим лихом.

Версальсько-Вашингтонська система

Версальсько-Вашингтонська система являла собою визначену форму політичної організації міжнародних відносин після війни 1914 — 1918 р. і була закріплена в договорах і угодах 1919 — 1922р. Як звичайно, основою системи міжнародних відносин, найважливішим внутрішнім фактором її розвитку був баланс сил, що розуміється як конкретно-історичне співвідношення питомої ваги і впливу вхідних у систему держав, і в першу чергу великих держав, що по суті були основними системоутворюючими елементами.

Вашингтонська демонстрація 1963 року та її наслідки

Мартін Лютер Кінг, молодий негритянський священик, був прихильником тактики прямих ненасильницьких масових дій, однією з яких була Вашингтонська демонстрація 28 серпня 1963 р.

Вавілонське царство

У результаті розпаду Шумеро-Аккадського царства на території Месопотамії в 20-19 століттях до н.е. з'явилося багато нових держав. На півдні в місті Ларса утворилося незалежне царство. На півночі велику роль грали такі держави як Мари на Євфрату, Ашшур на Тигру, на сході в районі ріки Дияли - держава Эшнунна.

В’єтнамська війна

У 1960-і рр. гарячою точкою холодної війни стала південна окраїна Азії - Індокитай. Розповсюджена назва другої індокитайської війни (1965-75) за участю Демократичної Республіки В'єтнам (ДРВ) і Сполучених Штатів Америки. Перша індокитайська війна (1945-54) скінчилась поразкою Франції, тимчасовим розподілом В’єтнаму за Женевським договором 1954 щодо Індокитаю на дві частини, на території яких згодом були проголошені незалежні держави з різним політичним ладом: Демократична Республіка В'єтнам зі столицею в Ханої на півночі і Республіка В'єтнам зі столицею в Сайгоні на півдні.
Назад 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 68 Вперед


Популярні роботи

РефератиКурсовіДипломні
Навігація


Оформлення робіт

  • Оформлення рефератів
  • Правила оформлення реферату
  • Оформлення посилань реферату

  • Цікаве