*Реферати, курсові, дипломні роботи » Правила оформлення рефератів

**

Правила оформлення рефератів

Розглянемо основні правила, які слід враховувати під час оформлення реферату:

1. Оформлення: обсяг має бути ~ 30 ст, шрифт 12, 2 інтервали, нумерація сторінок повинна бути наскрізна. У реферат повинен входити зміст (де зазначаються сторінки розділів), вступ, основні розділи, висновки та список використаної літератури (більше десяти пунктів).

Кожне джерело в списку використаної літератури повинне бути підтверджене хоч би одним посиланням на нього в тексті вашої роботи. На титульній сторінці назва ВНЗ, кафедри, далі відступ вниз і заголовок реферату, ПІБ виконавця, наукового керівника і рецензента.

2. Правила щодо змісту роботи - реферат потрібно писати по темі та проблемах, пов'язаних зі спеціальністю. У кожному разі тут треба досліджувати проблематику дисципліни по якій пишеться робота. В будові головного тексту реферата потрібно висвітлити 1) історичний огляд проблематики і 2) супроводити його аналізом та коментарями.

3. Для реферата також треба зробити коротеньке резюме, де дуже стисло (на пів сторінки) слід викласти основний зміст реферату. Резюме надається в паперовому та електронному варіантах (на диску, флешці) окремо від тексту реферату.

4. Реферат вважається прийнятим, якщо його перевірив рецензент, а також видав позитивну рецензію на реферат з допуском студента до складання відповідного іспиту.

5. Під час іспиту проблематика реферату може бути в квитку сформульована в якості 3-го питання.

Просмотров: {views}
Переглядів: 4 432
Навігація


Оформлення робіт

  • Оформлення рефератів
  • Правила оформлення реферату
  • Оформлення посилань реферату

  • Цікаве