*Все для студентов - скачать Рефераты, курсовые, дипломные работы » Рефераты » Історія Русів – виразник політичних поглядів автономістів

**

Реферат Історія Русів – виразник політичних поглядів автономістів

Текст:
„Історія Русів” до цього часу таїть в собі багато загадок для дослідників і, в першу чергу, загадку про те, хто ж був його автором. Серед можливих авторів "Історії Русів", окрім вже згадуваного вище В. Лукашевича, дослідники називають Г. Полетику, його сина В. Полетику, О. Безбородька, М. Рєпніна, О. Лобисевича, І. Ханенка, А. Худорбу. Авторство ж Г. Кониського, чиє ім’я було поставлено на титульній сторінці при першій публікації заперечувалось вченими практично одразу з часу появи книжки.
Час написання "Історії Русів" також є не розгаданою до сьогодні загадкою, виясненню якої присвячено багато спеціальної літератури. Не вдаючись в деталі, зазначимо крайні часові межі її написання, — від 1769 року (останньої дати зазначеної в роботі) до початку 20-х років XIX сторіччя, коли з’явились перші письмові свідчення про її існування. У всякому разі, Й. Бодянський 1846 року видав її вже як історичну пам’ятку, що дозволило уникнути надто прискіпливого нагляду імперської цензури.

Тип файла: doc
Язык файла: Украинский

Скачать реферат: Історія Русів – виразник політичних поглядів автономістів бесплатно

istoriya_rusiv.doc [114,5 Kb] (cкачиваний: 16)
Скачать: istoriya_rusiv.doc
Загрузил(а): Admin
Скачали: 16
Размер: 114,5 Kb
Дата: 25-09-2012, 19:42
Формат файла: docОставить

Отзывы о реферате

Популярные работы

РефератыКурсовыеДипломные
Навигация


Оформление работ

  • Оформление рефератов
  • Правила оформления реферата
  • Оформление ссылок реферата

  • Интересное