*Реферати, курсові, дипломні роботи » Реферати » Релігійні вірування найдавніших мешканців Крилоської гори та її історичних околиць

**

Реферат Релігійні вірування найдавніших мешканців Крилоської гори та її історичних околиць

Текст:
Знаменитий дослідних старожитностей Галича, археолог Ярослав Пастернак, дошукуючись першоджерел релігійних вірувань древнього населення Українських Карпат, звернув увагу на поховальні звичаї та обряди носіїв різноманітних археологічних культур. У них він бачив ключ до розгадки зародження та еволюції релігійних вірувань стародавніх мешканців України. На думку вченого, історія поховального обряду це водночас — історія розвитку релігійних вірувань людства. „Згідно з повсякчасною вірою цілого людства та, з навчанням Христової церкви факт позагробового життя є незаперечний. Одні уявляють І собі його більш фізично, другі вірять, правильно, тільки в безсмертність душі, але всі разом вірять, що життя людини не кінчиться з її фізичною смертю на цім світі, бо матерія є незнищима, а дух безсмертний", — до такого висновку приходить дослідник.
За найновішими археологічними даними, заселення праісторичних околиць Галича розпочалося в час пізнього палеоліту (38-11 тисяч років тому). Якраз на цей час у стародавніх мешканців Європи сформувалися виразні релігійні уявлення.

Тип файлу:
Мова файлу:

Скачати реферат: Релігійні вірування найдавніших мешканців Крилоської гори та її історичних околиць безкоштовно

Скачати: religiyni_viruvannya_meshkanciv_krilovoyi_gori.doc
Завантажив(ла): Admin
Скачали: 12
Розмір: 49 Kb
Дата: 25-09-2012, 19:56
Формат файлу: docЗалишити

Відгуки про реферат
Навігація


Оформлення робіт

  • Оформлення рефератів
  • Правила оформлення реферату
  • Оформлення посилань реферату

  • Цікаве