*Реферати, курсові, дипломні роботи » Реферати » Зображення гербів, їх окремих елементів, емблем та символів на перших знаках грошей України

**

Реферат Зображення гербів, їх окремих елементів, емблем та символів на перших знаках грошей України

Текст:
Неодмінним атрибутом будь-якого суспільства, який характеризує певну стадію його розвитку, є товарно-грошові відносини та їх найпростіша і універсальна складова - гроші. Наявність для окремої країни власної грошової одиниці поряд із певним ступенем розвитку матеріальної та духовної культури, вищої форми суспільної організації - держави, виступають провідними критеріями, за якими визначається її належність до цивілізованої стадії розвитку людства.
Тож цілком закономірно те, що в час національної революції, доби визвольних змагань українського народу, 1917-1920 pp. в Україні, вперше за її історію, з'явились власні паперові гроші, які національні уряди запроваджували з метою оздоровлення економіки країни, відмежування від всевладдя російського рубля.
У добу визвольних змагань українського народу за свою незалежність сталися визначні події, що за своїм непересічним значенням дають відлуння і у сьогоденні. Саме тоді, в ході боротьби за незалежну державу, Центральна Рада спробувала провести в Україні грошову реформу, яка і привела до впровадження в обіг першої банкноти суверенної України з назвою грошової одиниці в карбованцях - 100 карбованців.

Тип файлу:
Мова файлу:

Скачати реферат: Зображення гербів, їх окремих елементів, емблем та символів на перших знаках грошей України безкоштовно

Скачати: zobrazhennya_gerbiv.doc
Завантажив(ла): Admin
Скачали: 8
Розмір: 37.5 Kb
Дата: 25-09-2012, 19:59
Формат файлу: docЗалишити

Відгуки про реферат
Навігація


Оформлення робіт

  • Оформлення рефератів
  • Правила оформлення реферату
  • Оформлення посилань реферату

  • Цікаве